Expresné doručenie


Nízke poštovné


Najlepšie ceny


Široký sortiment


Overená kvalita


99%Tovaru skladom


Kamenný obchod

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 0,45 €
skladom
Naša cena 11,90 €
skladom
Naša cena 3,50 €
skladom

TOVAR V AKCII

Naša cena 0,40 €
skladom
Naša cena 8,50 €
skladom

KONTAKTY

Nechtovyraj s.r.o.
MPČĽ 52
97703 Brezno
tel: 0944336330
napíšte nám

TRANSFER FÓLIE / 100 a 150 cm


novinka tovar v akcii doprava zadarmo top produkt
novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


Transferovou fóliou môžete ľahko vytvoriť neopakovateľné vzory na nechtoch.Fólia môže byť aplikovaná na nechty v celku alebo môžete použiť kúsky z nej , aby ste vytvorili rôzne vzory

 

Postup

Máme 2. postupy ako možte aplikovať tranfer fóliu z našej ponuky

A,

Transfer fóliu aplikujte do výpotku uv gélu /neodmastňujte/ a popritlačajte ju pomarančovým drievkom na Vami požadované miesto..

B,

1. Nalakujte nechty podkladovým lakom v podobnom odtieni, ako je farba fólie. Ak sa Vám nepodarí fóliu odtlačiť 100%-ne, tento krok vám pomôže zakamuflovať malé medzierky a zabezpečí dokonalý výsledok.

2. Uistite sa, že podkladový lak je dokonale suchý. Naneste tenkú vrstvu lepidla na fólie. Po nanesení sa lepidlo javí ako mliečne, jemne sfarbené do fialova, ako zasychá, stáva sa priehľadným. Počkajte, kým nie je lepidlo priehľadné na celej ploche nechtu. Odporúčaný čas je 2-2 minúty - použite hodinky. Tento čas sa môže jemne líšiť v závislosti na okolitej teplote a pod.. Po nanesení lepidla sa už nechtov nedotýkajte!!!

3. Odstrihnite si pásik fólie v potrebnej šírke. Fóliu ukladajte farebnou časťou/motívom navrch.

 

4. Pomocou kopýtka alebo pomarančového drievka poriadne pritlačte fóliu na necht. Používajte pri tom pohyby smerom zo stredu ku okrajom nechta.

5. Prenosová časť fólie sa začne oddeľovať a motív ostane odtlačený/prilepený na nechte. Môžete skontrolovať, či sa fólia odtlačila na celej ploche nechta. Ak nie, pritlačte na požadované miesto fóliu ešte raz. Ak sa fólia neprilepila dostatočne a odťahuje sa z nechtu aj s lepidlom, znamená to, že lepidlo ešte nebolo dostatočne suché. Ak sa fólia neprilepí vôbec, lepidlo bolo už príliš suché.

 

 

 

6. Oddeľte prenosovú časť fólie na nechty. Ak sú na nechte stále miesta, kde sa fólia neodtlačila, použite časť fólie, ktorá ešte nebola priložená na nechte a pokiaľ nie je lepidlo suché, upravte ňou želané miesto. Ak medzičasom lepidlo zaschlo, naneste na neodtlačené miesto ešte jemnú vrstvu lepidla a na tejto ploche zopakujte celý proces popísaný vyššie.

 

7. Po aplikácii sú fólie citlivé na oder. Preto je dôležité pretrieť ich vhodným krycím lakom. Odporúčame špeciálny krycí lak na fólie na nechty, ktorý minimalizuje vznik puklín. Tým sa zrejme nevyhnete, ale môžete ich obmedziť napríklad aj tým, že necháte lepidlo dostatočne vyschnúť - niekoľko desiatok minút a krycí lak nanesiete až po tejto dobe. Niektoré krycie laky fóliu zbavia farby či lesku.

Odporúčame vám fóliu prelakovať krycím lakom každé dva dni, pre jej dlhšie udržanie. Ak sú vaše nechty často namáhané, môžete ju krycím lakom pretrieť aj každý deň.

NTQxMDJ